01.09.2012 у Тирасполі відбувся ЗСЖ фестиваль Street Workout Fest

Автор admin on . Розділ WorkOut

01.09.2012 в Тирасполі відбувся ЗСЖ фестиваль Street Workout Fest1 вересня 2012 у Тирасполі відбувся фестиваль здорового способу життя Street Workout Fest.

Вперше нашу республіку з професійним майстер-класом відвідали Денис Мінін, Олександр Ляхов і Павло Красов!

Як повідомляє сайт Куй-залізо, у суботу на спортивному майданчику тираспольської гуманітарно-математичної гімназії (школа № 6) пройшла зустріч з групою представників Workout-руху з України на чолі з Денисом Мініним.

У програмі зустрічі був показовий виступ української команди, а також змагання з barstile і workout, змагання в підтягуванні з 16-кілограмовою гирею на перекладині та брусах. 

У заході взяли участь близько сотні представників даного спортивного руху з різних населених пунктів республіки - від Кам'янки - до Слободзеї.

За підсумками виступу придністровських атлетів один з них - бендерчанін Дмитро Іовскій був запрошений Денисом Мініним на великі змагання в Україні.

Також в рамках заходу Денисом Мініним було озвучено намір взяти придністровський workout-рух до складу міжнародної організації та надавати підтримку розвитку спорту в нашій республіці.

Відео:

Ще одне відео від В'ячеслава Халюка можна переглянути за посиланням.

Фото:01.09.2012 в Тирасполі відбувся ЗСЖ фестиваль Street Workout Fest

01.09.2012 в Тирасполі відбувся ЗСЖ фестиваль Street Workout Fest

01.09.2012 в Тирасполі відбувся ЗСЖ фестиваль Street Workout Fest

01.09.2012 в Тирасполі відбувся ЗСЖ фестиваль Street Workout Fest

Tags:

Схожі статті: