Хто ми?

Місія проекту ЗСПВ (Здоровий Спорт Придністровських Вулиць) - поширення ідей здорового способу життя з метою повернути дух командної боротьби, самоорганізації та активної участі в різних спортивних змаганнях на вулиці придністровських міст.

Організувати футбольні, волейбольні та іграми з регбі, при цьому майже не витрачати кошти, час, а все робити в форматі вільного проведення часу разом з однодумцями і прихильниками.

Поєднувати приємне з корисним, весело провести час з іншими групами ЗСЖ або просто хлопцями з інших районів, міст, різного роду організацій, або навіть партій. Таким чином вести пропаганду ЗСЖ і роботу з молоддю в такому ключі.

Така діяльність не менш важлива ніж марші "Здорової Молоді", "Забіги", або інша діяльність, яка пропагує ЗСЖ. Тут не треба ні заявок, ні коштів, а лише приділити трохи часу.

Щоб організувати футбольну гру, потрібно просто зібрати команду і вибрати поле. Це може бути який завгодно район вашого міста, де у дворах є відповідне поле, а таких багато. Кожен раз можна змінювати місце гри, для популяризації здорового способу життя.

Проводити такі заходи регулярно, щотижня. Можна визначати призовий фонд і групу підтримки. Тим самим, через наші засоби комунікації, групи підтримки з вашого району. Це робиться почасти навіть через зустрічі в контакті, які будуть робитися від цієї групи.

Ви самі вирішуєте де і коли відбудеться гра і хто там буде приймати участь. Ігри є відкритими для всіх бажаючих - це умова Нашої ініціативи.

Ідея - ЗСУВ