Турнік в коридорі – мрія чоловіка

Автор admin on . Розділ ЗСЖ

Чи знаєте ви про те, що є абсолютно простий спосіб спорудити в коридорі вашої квартири найміцніший турнік. Такий, що ви зможете на ньому не тільки підтягуватися, а й зовсім без побоювання висіти вниз головою.

Що потрібно?

Інструмент: дриль з функцією довбання, гайковий ключ крутити шурупи, молоток, ножівка по дереву і по металу.

В якості поперечини підійде водопровідна залізна труба шириною в дюйм або товще. Заміряйте ширину коридору в тому місці, де буде згодом перебувати труба. Зверніть увагу - заміряйте саме там, де вона перебуватиме, оскільки будь-яка стіна будь-якого радянського (і не тільки) будинку може згинатися в будь-якому місці в будь-яку сторону. Труба повинна бути приблизно на 1 см вузькіше коридору.

Далі.

Зайдіть до сусідів і відірвіть в їх вітальні дві дошки на підлозі;). Це будуть опори вашого турніка. Здивовані? У цьому весь секрет. Вам не доведеться мудрувати з кріпленням, не доведеться з побоюванням поглядати на нього, коли ви будете користуватися турником. Труба буде лежати на двох опорах, які в свою чергу будуть стояти прямо на підлозі. Саме це зробить ваш турнік тисячократно міцніше сусідського (пам'ятаємо, що у них ще й дощок у підлозі не вистачає).

Визначтеся з висотою турніка. Сім разів відміряйте стійки, один раз відріжте їх так, щоб перебуваючи на місці, вони були однакової висоти. У верхній частині кожної стійки зробіть «галочку» (див. малюнок). Це клиновидний випіл, у якому будуть лежати краї труби. Навіщо це потрібно? Все просто - під навантаженням труба буде заклинюватися в цьому кутку і не зможе обертатися. Завдяки цьому ефекту вам не доведеться спеціально фіксувати трубу, її також можна буде легко знімати, якщо раптом захочеться подудіти сусідам в розетку.

Це клиновидний випіл, у якому будуть лежати краї труби.

Вам також знадобиться деякий кріплення. Шість шурупів із шестигранною головкою. Довжина шурупа = товщина дошки + ще 7 см. Товщина шурупа = 0,8-1 см. Шість пластмасових дюбелів до них і шість шайбочок під капелюшок.

Просвердліть в дошках отвори. Прикладіть їх точно на місце і цвяшком через отвори поставте мітки на стіні. Далі здогадаєтеся самі - пробурити, приставити, закрутити і відрізати зверху трубу. Кріплення стійок до стіни запобігає їх бічний зсув. Основні сили будуть тиснути вниз, а тут у вас повна гарантія - прямо турніковое страхування. Стійки стоять на підлозі, три шурупи пручаються несильним бічним навантаженням, труба клиниться в «галочці».

Турнік потрібен не тільки мамі щоб робити підйом переворотом, не тільки дітям, щоб підсаджувати туди кота. Він може стати в нагоді і пузатому татові. Папа давно не підтягувався. Папа розтовстів. Папі пора починати нове життя.

Tags:

Схожі статті: