Відбувся перший відкритий турнір “TIRAS-TURNIKMAN-20-12″

Автор admin on . Розділ WorkOut

Відбувся перший відкритий турнір "TIRAS-TURNIKMAN-20-12"Як повідомляє сайт  kui-zhelezo.ru, у Тирасполі 11 серпня пройшов перший відкритий турнір "TIRAS-TURNIKMAN-20-12", приурочений до Дня фізкультурника і сторічного ювілею російської авіації.

Турнір проходив на добре відомому багатьом вуличним спортсменам спортивному майданчику МОУ "Тираспольська гуманітарно-математична гімназія" (школа № 6). У турнірі взяли участь більше 50-ти спортсменів з Тирасполя, Бендер, Гіски, Тернівки, Паркан, Суклєї, Фрунзе, Слободзеї, і інших близьких до столиці населених пунктів. 

В ході важкої чотиригодинної боротьби, що проходила в два етапи - силові вправи (на кількість повторень) на турніку і брусах та фристайл - визначилися лідери і переможці турніру.

В розділі «силові вправи на турніку і брусах» кращими стали:

I місце - Реус Станіслав, житель Слободзеї 1996 року народження, який набрав 307 балів.

II місце - Шуригін Артем, тіраспольчанін 1997 року народження, який набрав 306 балів;

III місце - Воловіков Михайло, тіраспольчанін 1997 року народження, який набрав 254 бали;

Необхідно відзначити, що учасники ділилися на дві вікові категорії: «до 16-ти» і «від 16-ти», для кожної з яких передбачена окрема система нарахування балів, щоб вирівняти шанси молодших спортсменів перед шансами більш старших.

Незважаючи на складність у виявленні переможця в категорії «фристайл» в особистому заліку, він був визначений з числа трьох атлетів, які набрали найбільшу (і рівну між собою) кількість балів. Хто з них кращий, троє фіналістів за спільною згодою з'ясовували нехитрим способом: вис на перекладині з куточком (хто перший впаде - той на третьому місці, хто останній - той на першому).

У підсумку третє місце з фрістайлу на турніку і брусах в особистому заліку зайняв бендерчанін Дмитро Іовській, який, за показаною їм силовою технікою, сприймався як безперечний лідер, але першим відпустив поперечину.

Друге місце зайняв також житель міста Бендери Сергій Хохряков, який лише в останньому випробуванні трохи поступився Ігорю Малаештяну з села Тернівка, який посів перше місце в особистому заліку в категорії "фрістайл на турніку і брусах".

В командному заліку в категорії «фристайл» кращою була визнана команда з чотирьох учасників, що представляє село Паркани Слободзейського району. Ці спортсмени спочатку розраховували не на просте підсумовування результатів усіх учасників команди, а підготувалися до командного виступу, виконуючи елементи в парах або по троє, скоротивши кількість повторів одних і тих же елементів різними учасниками команди до мінімуму.

У числі спортсменів, зазначених суддями (і учасниками турніру) було і двоє спортсменів, яким були присуджені спеціальні призи в категорії «За волю до перемоги». Ігор Цинтел, житель села Фрунзе Слободзейського району 1995 року народження, і Данило Платановскій, житель села Суклея Слободзейського району 1997 року народження, показали непогані, але не найвищі результати, проте продемонстрували і високу техніку виконання елементів (Ігор Цинтел), і завидну завзятість і наполегливість (Данило Платановскій).

Оскільки цей турнір був першим у Придністров'ї, по ходу його проведення і особливо оцінки виступів учасників виникали різні питання (як у самих учасників, так і у суддів), які вирішувалися спільно, в ході колективного обговорення. Всі недоробки і недоліки проаналізовано організаторами турніру і будуть враховані і виправлені при проведенні наступної першості.

Джерело:

http://kui-zhelezo.ru

Tags:

Схожі статті: