Віталій Цуркан – Про Придністровську пробіжку (12.08.2012)

Автор admin on . Розділ Пробіжки

Віталій Цуркан - Про Придністровську пробіжку (12.08.2012)Ніч перед пробіжкою з 11 на 12 серпня.

І знову, як і перед минулою пробіжкою, мені знову сниться сон пов'язаний з нею. Не знаю чому так і що там було, я вже не пам'ятаю. Кажуть, про що сильно думаєш і чим сильно захоплений, то тобі й сниться.

На цей раз була проведена найпотужніша агітація по залученню людей, і бачачи скільки їх відгукується у всіх соцмережах і форумах, Я думав, що рекорд відвідуваності, який нині становить 21 осіб буде побитий. І Я мав на це право. Але...

12 серпня, 8:30, Я вже на місці. Народу 0 цілих 0 десятих.

8:40 і знову нікого. Але починаючи з 8:45 люди пішли! І за хвилин 10 нас вже 15 чоловік.

Як завжди присутні завсідники і кілька нових людей.

Особливо хочеться відзначити двох хлопців, які приїхали так рано із Слободзеї, за їх словами їх повинно бути четверо, але дві людини проспали. І все ж їх вчинок заслуговує на повагу, це тобі не з Тирасполя під'їхати. Браво!

Час 8:58 як завжди остання підготовка (шнурівка шнурків, загальне фото) і в 9:00 Старт.

Нас вже 17 чоловік. Дві дівчини, які приходять кожен раз, Лена і Саша встигли вчасно. Пробігши трохи нас вже 19 - двоє хлопців трохи затрималися.

На цей раз вирішили трохи збільшити дистанцію. Фініш був у школі номер 6, але ми спочатку її пробігли, добігли практично до посольства РФ, там розгорнулися і побігли назад в центр.

До речі по дорозі біля будинку уряду РФ зупинився мікроавтобус з табличкою "СПОРТ". Водій думав ми група спортсменів, і запропонував нас підвести. Ми відмовилися :) і він поїхав далі.

Школа № 6 - турніки, бруси, загальний прес, спілкування.

В кінці зібралися і вирішили наступне: оскільки останнім часом вже утворився більш-менш постійний колектив, вирішили зробити невеликий прапор з написом "Придністровська Пробіжка" який будуть 2-3 людини попереду всієї колони тримати, щоб народ розумів хто це біжить. Плюс вирішили робити однакові футболки для всіх з відповідними написами.

Далі буде ...

Tags:

Схожі статті: