Йди в тренажерку! Мотивація для хлопців.

Автор admin on . Розділ ЗСЖ

Йди в тренажерку! Мотивація для хлопців.

Навіть у двадцять першому столітті ми продовжуємо бути сукупністю кісток, сухожиль і м'язів, науково-технічний прогрес не перестає вимагати від людей бути витривалими, сильними і швидкими. Ми спочатку вчимося ходити, і тільки потім читати. Спочатку їсти і лише потім думати. Спочатку розмножуватися і тільки після цього вмирати. І до тих пір, поки такий порядок не зміниться на протилежний - людина буде залишатися просто «тілом» в набагато більшій мірі, ніж він сам вважає. 

Є речі, які не можна купити в магазині: впевненість у собі, твердість характеру, силу волі і рішучість у вчинках. Я знаю людей, здатних, розумних, цілеспрямованих, з величезним потенціалом, яким розвинути цей потенціал заважає нерішучість, невміння в потрібній ситуації сказати «ні». Кожен раз, коли я зустрічаю таку людину, завжди думаю, що йому просто необхідно пройти школу гарту тіла, випробувати свою силу і зрозуміти на що він може бути здатний.

«Качалка», «тренажерка», «спортзал»: називайте як завгодно, хоч «фітнес-клубом», важливо лише те, що людина змінюється, провівши якийсь час у контакті з залізом.

Отже, чоловік повинен бути чоловіком, факт з яким сперечаються лише ідіоти, ну або ідіотки, не важливо. А чоловік, це м'язи, щетина, воля, сила. Чоловік це низький голос і високий зріст. Чоловік це надійний захист, опора і підтримка. І таким він повинен бути і на фізичному рівні, він повинен бути великим і сильним, інакше погано, інакше неправильно. І відмінною відповіддю на питання: «Що ж поробиш, якщо у мене і мама і тато худенькі і їсти мені нема коли» - буде проста фраза: «Йди в качалку, один, там допоможуть».

І насправді, міняючись на фізичному рівні, покращуючи себе, людина підганяє під високу планку себе і свою духовну складову. В історії безліч прикладів того, як взаємопов'язані ці дві доповнюючі один одного речі.

Ось, тепер у Вас є достатньо аргументів, щоб спалахнути думкою записатися в тренажерку, або дати розгорнуту відповідь на питання: «Навіщо?», від критично налаштованих суб'єктів у відповідь на Вашу пропозицію.

Йди в тренажерку! Мотивація для хлопців.

Tags:

Цікаві статті:

  • INLIGHT

    Повністю згодна з тим, що, міняючи тіло, ми змінюємо свій внутрішній світ. Знаю безліч подібних випадків. Колись, будучи студентами, мої одногрупники почали ходить в “качалку”. Через півроку хлопців не можна було упізнати. Із маминих синочків вони перетворилися у самовпевнених гарних чоловіків. Наші дівчата, правда, їх так і не почали сприймати в серйоз, а чужі бігали. Та ще й як!!!